سرپرست فرمانداری شادگان :۵۲۰ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در شهرستان شادگان شناسایی شد  

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: ۵۲۰ دانش آموز بازمانده از تحصیل در مقطع ابتدایی در شهرستان شادگان شناسایی شده است و برای سوادآموزی آنها اقدام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه شادگان ، دکتر صبری پور سرپرست فرمانداری شادگان ، سرهنگ منیعات فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شادگان و سایر اعضاء با محوریت دانش آموزان بازمانده از تحصیل ،پرسش مهر ریاست محترم جمهور و پشتیبانی نهضت سواد آموزی در محل سالن جلسات اداره آموزش وپرورش شهرستان برگزار شد.

امید صبری پور سرپرست فرمانداری و رئیس شورای آموزش و پرورش شادگان در این جلسه ، اظهار داشت: از تعداد ۵۲۰ نفر دانش آموزان بازمانده از تحصیل در مقطع ابتدایی شناسایی شدند که از این تعداد ۱۵۰ دانش آموز جذب شدند.

 

وی افزود: با حمایت مالی و رفع فقر از دانش‌آموزان بازمانده و توسعه عدالت آموزشی می‌توانیم بخشی از آمار بیسوادی شهرستان شادگان را کاهش دهیم.

 

سرپرست فرمانداری شادگان ادامه داد: باید از همه ظرفیت های ادارات، دهیاری ها، خانه های بهداشت، شوراهای اسلامی و .. نسبت به شناسایی و جذب افراد بیسواد و کم سواد در شهرستان شادگان اقدام شود.

 

صبری پور در پایان تاکید کرد: بایستی با برنامه ریزی دقیق برای جذب افراد بی سواد پیش رفته و با قدردانی از افراد آموزش یافته زمینه تشویق سایر افراد بی سواد برای فراگیری تحصیل را فراهم کنیم.

 

 

 

 


87
اخبار مرتبط