فرماندار شادگان: پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گردشگری شهرستان بیش از پیش معرفی شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ، جلسه شورای گردشگری دریایی شهرستان به ریاست دکتر صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و سایر اعضاء با هدف بررسی مشکلات حوزه گردشگری، استفاده از ظرفیت اسکله بندر تجاری و توسعه حوزه گردشگری آبی ،صنایع دستی و ساماندهی میراث فرهنگی در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه با اشاره به ظرفیت های گردشگری شهرستان ،اظهار داشت: این شهرستان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی برای توسعه حوزه گردشگری است و باید پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گردشگری شهرستان بیش از پیش معرفی شود.

صالح زاده تاکید کرد: کلیه ادارات و دستگاههای متولی امر موظف هستند در راستای فعال نمودن گردشگری در مناطق مختلف شهرستان برای استقبال از مسافران و گردشگران در طول ایام سال و بویژه تعطیلات عید نوروز اقدام نمایند.

فرماندار شادگان همچنین در ادامه رفع موانع موجود حوزه گردشگری تاکید کرد و افزود: ساماندهی زیرساختهای گردشگردی و بالابردن کیفیت ارائه خدمات به گردشگران ، تلاش برای راه اندازی گردشگری آبی دریای جنب اسکله بندر تجاری شادگان ، پاک سازی محوطه ها وسایت های گردشگری بصورت مستمر ،تشکیل کمیته فرهنگی گردشگری ،احداث جاده سلامت گردشگری صراخیه و… از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

177