دعوت فرماندار شهرستان شادگان از مردم برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، دکتر صالح زاده فرماندار شادگان با صدور پیامی، عموم مردم ولایتمدار شهرستان را به حضور پر شور و گسترده در راهپیمایی ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان دعوت نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یوم‌ الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و مناسبتی به‌ یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی است در این روز بود که زوایای مختلفی از مقاومت و پایدارى ایرانیان در برابر استکبار جهانى آشکار گشت و حماسه بزرگ ملت ایران و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و روز دانش آموز از حماسه های فراموش ناشدنی فرزندان غیور این مرز و بوم است.

 

همبستگی مردم مسلمان و انقلابی و خروش دانش آموزان و دانشجویان با هوشیاری و بصیرت و پیروی از حضرت امام خمینی (ره) چهره پوشالی آمریکا را در این روز تاریخی و حماسی در هم شکست و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد.

 

اینجانب از مردم بزرگوار و همیشه در صحنه شهرستان شادگان دعوت می نمایم همانند حضور آگاهانه ی خود در تمامی عرصه ها ، با حضور حماسی دیگر در مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان با آرمان‌های امام راحل(ره) وفرامین ومنویات رهبر معظم انقلاب مدظله العالی تجدید میثاق نموده و انزجار خود را از ایادی ظلم واستکباربه نمایش بگذارند.

 

جمال صالح زاده
فرماندار شهرستان شادگان

88