فرماندار شادگان؛ ارتقا، عملکرد شهرداری دارخوین از اولویت های شهردار جدید باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ، جلسه تکریم و معارفه شهردار دارخوین با حضور دکتر صالح زاده فرماندار شادگان، ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ،نصیری بخشدار دارخوین و رئیس و اعضای شورای شهر دارخوین در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه ضمن تبریک به کاظم بنی تمیم بعنوان شهردار جدید دارخوین، اظهار داشت: با اعتماد ، سخت کوشی و صادقانه در جهت توسعه عمران شهر دارخوین و رضایتمندی شهروندان عملکرد مجموعه شهرداری را ارتقاء دهید.

فرماندار شادگان با تاکید بر رفع مشکلات شهرداری دارخوین ، افزود: انتظار می رود مسائل و مشکلات شهرداری را با اولویت بندی پیگیری نمایید و با کنترل و مدیریت هزینه های شهرداری باید برای حل مشکلات موجود و با ارائه راهکارهای درآمدزایی پایدار بصورت خلاقانه عمل کند.

صاح زاده تاکید کرد: شهردار جدید با تعامل و همکاری با مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در ارائه خدمات به شهروندان اهتمام ویژه داشته باشد.

فرماندار شادگان در پایان جلسه از زحمات و تلاشهای شهرداران یشین دارخوین تقدیر و تشکر کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای کاظم بنی تمیم به عنوان شهردار جدید ، انتصاب وی را تبریک گفت.

 

265