تحقق خواسته مردم شهرستان شادگان در دولت آیت الله رئیسی

فرماندار شادگان گفت: با افتتاح ناحیه پخش و توزیع فرآورده های نفتی در شادگان، خواسته مهم و دیرینه مردم شهرستان در دولت مردمی آیت الله رئیسی محقق شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ،مراسم افتتاحیه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه شادگان، دکتر صالح زاده فرماندار شادگان،حجت الاسلام و المسلمین ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین منصوری امام جمعه شادگان ،مهندس بنی سعید مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان، مسئولین ادارات و دستگاهها وجمعی از اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان برگزار شد.

 

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در مراسم افتتاحیه ناحیه پخش و توزیع فراورده‌های نفتی در شادگان طی گفتگو با خبرنگاران، گفت: امروز همزمان با حماسه نهم دی و همچنین فرا رسیدن سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، گام بزرگی است که در دولت مردمی آیت الله رئیسی در راستای رفع مشکلات مردم شادگان برداشته شد.

 

فرماندار شادگان ادامه داد: خوشبختانه این خواسته به حق مردم شادگان با پیگیری حجت الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی مسئولین شهرستان و همچنین همکاری وزارت نفت و شرکت پخش و توزیع فرآورده های نفتی منطقه آبادان، این ناحیه در شادگان ایجاد و خواسته دیرینه مردم محقق شد.

 

نماینده عالی دولت در شادگان ،‌عنوان کرد: پیش از این کشاورزان شهرستان برای گرفتن سهمیه سوخت و پیگیری کارهای از این قبیل ، باید به آبادان مراجعه کنند اما اکنون با استقرار این ناحیه در شهرستان دیگر مراجعات کشاورزان به آبادان بسیار کمتر خواهد شد.

 

فرماندار شادگان همچنین با بیان اینکه شهرستان رتبه اول برداشت خرما در سطح استان را دارد، افزود: بیشتر مردم شهرستان کشاورز هستند و یکی از خواسته دیرینه آن‌ها ایجاد این ناحیه بود.

 

گفتنی است :محمد نریموسی به عنوان سرپرست ناحیه جدید‌التاسیس شهرستان شادگان منصوب شده است.

 

تصاویر مرتبط:

 

75
اخبار مرتبط