فرماندار شادگان: ۳۰ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شادگان اهدا شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ،مراسم اهدای جهیزیه به ۳۰ زوج تحت حمایت کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) در شهرستان با حضور صالح زاده فرماندار شادگان، حجت الاسلام و المسلمین منصوری امام جمعه شادگان، سرهنگ فرحانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شادگان،ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، هنرمند رئیس کمیته امداد شهرستان و جمعی از مسئولین و خانواده های معزز تحت حمایت کمیته امداد برگزار شد.

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این مراسم ، اظهار داشت: این جهیزیه‌ها به ارزش هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیارد ریال، به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری به نوعروسان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان اهدا شد.

 

جمال صالح‌زاده ادامه داد: این جهیزیه‌ها شامل اقلام یخچال، ماشین لباس شویی، اجاق گاز، جارو برقی و تلویزیون است که برای هر سری کالا ۲۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.

 

وی بیان کرد: نهادینه کردن ازداوج آسان، تشویق جوانان برای ازدواج به‌هنگام و کمک به نوعروسان نیازمند برای تشکیل زندگی از اهداف این برنامه است.

 

فرماندار شادگان گفت: برنامه ریزی برای اهدای جهیزیه به تمامی نوعروسان متقاضی شهرستان شادگان انجام شده و این روند برای کمک به زوج های جوان تحت پوشش نهادی های حمایتی ادامه دارد.

 

50
اخبار مرتبط