تشکیل اولین جلسه تحقق شعار سال ۱۴۰۲ با محوریت رشد تولید در شهرستان شادگان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ، تشکیل اولین جلسه تحقق شعار سال ۱۴۰۲ با محوریت رشد تولید در شهرستان به ریاست دکتر صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۲ از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان “سال مهار تورم و رشد تولید” ، اظهار داشت: کلیه ادارات و دستگاههای اجرائی شهرستان در راستای تحقق هر چه بهتر شعار سال و رفع مشکلات اقتصادی ، سرمایه گذاری و اشتغال اهتمام جدی داشته باشند.

صالح زاده از برگزاری جشنواره نی و نخل در شهرستان خبر داد و افزود: این جشنواره با هدف معرفی ظرفیت های نخیلات ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان در نیمه دوم سالجاری برگزار خواهد شد.

فرماندار شادگان با بیان اینکه رسیدگی به مسائل اقتصادی ، ایجاد اشتغال وارتقاء سرمایه گذاری در شهرستان جزو اولویت های این کارگروه می باشد، افزود: اعضای کارگروه نسبت به دسته بندی موضوعات و مشکلات حوزه صنعتی، گردشگری ، کشاورزی، تجاری و… پیگیری نمایند و با برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی به حل آنها اقدام شود.

صالح زاده گفت: این کارگروه باید ظرفیت های توسعه ای اقتصادی شهرستان را شناسایی کنند و از آنها برای ایجاد اشتغال پایدار و فرصت های شغلی جدید بهره گیرند.

فرماندار شادگان در پایان بر ضرورت برگزاری مستمر جلسات در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۲ با محوریت رشد تولید در شهرستان تاکید کرد.

66
اخبار مرتبط