با حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان: مراسم افطار روزه اولی ها و تجلیل از نخبگان قرآنی در شهرستان شادگان برگزار شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

 

مراسم افطار روزه اولی ها و تجلیل از نخبگان قرآنی در شهرستان شادگان برگزار شد

 

مراسم افطار روزه اولی ها و تجلیل از نخبگان قرآنی در شهرستان با حضورحجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ،دکتر صالح زاده فرماندار شادگان ، حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه شادگان،دکتر حمیدی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش استان، سرهنگ فرحانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شادگان،سرهنگ جماشیانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی،حداد پور مدیر اموزش و پرورش شادگان و جمعی از مسئولین ادارات و دستگاهها و اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان در محل مسجد سید شرف برگزار شد.

 

در این مراسم معنوی که شامگاه امروز چهارشنبه همراه با ضیافت افطار روزه اولی ها درمسجد سید شرف برگزار شد، تعدادی از دانش آموزان ممتاز قاری و حافظ کل قرآن مجید به تلاوت آیاتی از این کتاب آسمانی پرداختند.

 

. لازم به ذکر است، جزء خوانی قرآن کریم توسط دانش آموزان، برگزاری نماز جماعت به امامت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، سفره کریمانه ماه مبارک رمضان، خیر مقدم امام جمعه،سخنرانی امام جمعه شادگان و مدیر کل آموزش و پرورش و همچنین تقدیر از نخبگان قرآنی و مربیان کارگاه های قرآنی از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این مراسم بود.

در پایان این مراسم معنوی که نیز از دانش آموزان برتر مسابقات قرآن و عترت، حافظان قرآن و مربیان آنها با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

تصاویر مرتبط:

 

92
اخبار مرتبط