فرماندار شادگان: یک گام مهم در شهرستان از سوی شرکت پتروشیمی اروند در راستای مسولیت های اجتماعی /مدیران برای تحقق وعده های دولت انقلابی و مردمی در شهرستان به صورت جهادی فعالیت کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ،عملیات احداث دوربرگردان جاده بندر امام-آبادان در محدوده ی شهرستان شادگان با حضور دکتر خانچی معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خوزستان و هیئت همراه ، دکتر صالح زاده فرماندار شادگان ،مهندس کریمی مدیرعامل پتروشیمی اروند ، ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل سه راهی شرکت فولاد شادگان آغاز شد.

 

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از اهتمام مدیرعامل و هیئت مدیره پتروشیمی اروند در خصوص شروع عملیات احداث دوربرگردان جاده بندر امام-آبادان ،اظهار داشت: با حمایت های نماینده مردم شریف شادگان در مجلس شورای اسلامی و طی جلسات متعدد با مسئولین شرکت پتروشیمی اروند و هلدینگ خلیج فارس و با نگاه مثبت به توسعه شهرستان شادگان این پروژه به مرحله اجرا رسید.

 

فرماندار شادگان با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های گردشگری شهرستان شادگان در حال فعال شدن است بیان کرد: محور بندر امام-آبادان در محدوده ی شهرستان شادگان از جمله محورهای تردد زائران اربعین حسینی (ع) است که با احداث دوربرگردان ایمنی این محور افزایش می یابد .

 

جمال صالح‌ زاده افزود: رفع معضلات شهرستان نیاز به همت همگانی دارد و جاهایی که اعتبارات دولتی کفاف نمی‌دهد مسئولیت‌های اجتماعی گره‌گشا خواهد بود که امیدواریم تمامی شرکتهای منطقه در این راستا مشارکت کنند.

 

فرماندار شادگان همچنین با بیان اینکه مدیران برای تحقق وعده های دولت انقلابی و مردمی به صورت جهادی فعالیت کنند ،گفت: کلیه مدیران باید با اقدامات جهادی نسبت به وعده های دولت مردمی در رفع معضلات شهرستان اهتمام جدی داشته باشند و این وعده ها را به سرانجام برسد.

 

دکتر خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان نیز با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث دوربرگردان محور بندر امام-آبادان در محدوده شهرستان شادگان ،گفت: این پروژه از محل مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی اروند به مدت ۱۵ ماه اجرا و بهره‌برداری خواهد رسید که در کاهش تصادفات این محور تاثیرگذار است.

 

محمد خانچی افزود: ۱۳۹ نقطه حادثه ‌خیر در محورهای ارتباطی استان خوزستان وجود دارد که عزم و اراده مجموعه استان بر این است تا در سال جاری بخش عمده‌ای از این نقاط ایمن‌سازی شوند.

20
اخبار مرتبط