تبریک فرماندار شادگان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

تبریک فرماندار شادگان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان،دکتر صالح زاده فرماندار شادگان با صدور پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت “روز ملی ارتباطات و روابط عمومی” تبریک گفت.

“بسم الله الرحمن الرحیم”

 

روابط عمومی هنر و علم است که درون و برون سازمان را به همه پیوند می دهد. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

خدمات ارزشمند و شبانه روزی دست اندرکاران روابط عمومی های ادارات و دستگاهها که نقش مهمی در اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی دارند ، قابل تقدیر است.

روابط عمومی ها از ارکان مهم و تاثیرگذار اطلاع رسانی و حلقه پیوند مردم و مسئولین هستند و رسالت خطیر و سنگین برعهده دارند به طوری که دستاوردها و اقدامات دولت در حوزه‌های مختلف در سطح جامعه باید به خوبی تبیین شود.

در همین راستا تقویت روابط عمومی های ادارات می‌تواند در حل مشکلات شهرستان نقش موثری داشته باشند و لازم است مدیران ادارات باید بیش‌ از پیش به حوزه روابط عمومی اهمیت دهند و این حوزه را تقویت کنند.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه کارکنان روابط عمومی های ادارات ودستگاه‌های اجرائی شهرستان شادگان و تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی ، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با بهره گیری از ظرفیت های اصحاب رسانه و همت والای روابط عمومی ها بتوانیم ضمن شناسایی ظرفیت های عظیم شهرستان، در مسیر پیشرفت و توسعه آن‌گام برداریم.

جمال صالح زاده
فرماندار شهرستان شادگان

27
اخبار مرتبط