عملیات احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ، آیین کلنگ زنی احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شادگان با حضور دکتر حسینی محراب استاندار خوزستان ،دکتر سید جمال الدینی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی و هیئت همراه ، دکتر نبیان معاون وزارت راه و شهرسازی و هیئت همراه، دکتر صالح زاده فرماندار شادگان، حجت السلام والمسلمین ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، حجت السلام والمسلمین منصوری امام جمعه شهرستان و جمعی از مسولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در حاشیه آیین کلنگ زنی احداث بیمارستان گفت: این بیمارستان با زیربنای ۲۵ هزار مترمربع در ۳ هکتار زمین و در چهار طبقه طی ۵ سال با اعتبار بالغ بر ۷۵۰ میلیارد تومان احداث که فاز اول ( اجرای شمع و اسکلت بتنی) به مدت ۲ سال و فاز دوم شامل نازک کاری و تجهیز به مدت ۳ سال توسط سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه وشهرسازی ساخته خواهد شد.

 

فرماندار شادگان با بیان اینکه احداث بیمارستان جدید یکی از مطالبات مردم شهرستان است، افزود: با توجه به افزایش جمعیت شهرستان و نیاز مبرم به خدمات بهداشتی و درمانی احداث بیمارستان جدید در دستور کار قرار گرفت.

 

صالح‌زاده افزود: با بهره‌برداری از این بیمارستان تعداد تخت‌های بیمارستانی در شهرستان شادگان به حد استاندارد کشوری خواهد رسید.

 

فرماندار شادگان در پایان گفت: از اقدامات دولت انقلابی و مردمی آیت‌الله رئیسی و پیگیریهای مستمر نماینده مردم شریف شادگان در مجلس شورای اسلامی جهت احداث بیمارستان جدید تقدیر و تشکر نمود.

69