فرماندار شادگان: پردیس دانشگاهی در شهر دارخوین راه اندازی می‌شود/احداث ساختمان جدید پژوهشسرای دانش آموزی ابن سکیت در شهرستان

فرماندار شادگان:

پردیس دانشگاهی در شهر دارخوین راه اندازی می‌شود/احداث ساختمان جدید پژوهشسرای دانش آموزی ابن سکیت در شهرستان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سالجاری به ریاست دکتر صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.

 

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه با تسلیت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد ، اظهار داشت : براساس تفاهم نامه و همکاری فی مابین اداره آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان پردیس دانشگاهی در شهر دارخوین تاسیس می شود.

 

صالح زاده تاکید کرد: در تنظیم این تفاهنامه بعد علمی،فرهنگی، مشاوره ای و سایر موضوعات مد نظر قرار گیرد.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش شادگان با بیان اینکه تحرکات خوبی در دانشگاه آزاد شادگان در حال انجام است،گفت: دانشگاه آزاد با اقدامات و برنامه ریزی کوتاه مدت این فرصت مناسب را در نظر بگیرد و دانشگاهی در شأن دانشجویان فراهم کنند.

 

فرماندار شادگان با بیان اینکه احداث ساختمان جدید پژوهشسرای دانش آموزی ابن سکیت شهرستان در دستور کار است ، افزود: واگذاری و انتقال سند مالکیت زمین تعاونی مسکن فرهنگیان به آموزش و پرورش جهت احداث ساختمان جدید پژوهشسرای دانش آموزی ابن سکیت در شهرستان انجام خواهد شد.

 

67