فرماندار شادگان: حل مشکلات مردم و امید آفرینی مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس را به دنبال دارد/ اشتغال و کار فرهنگی اولویت شهرستان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شادگان، جلسه شورای اداری شهرستان شادگان به ریاست دکتر صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، حجت‌الاسلام و المسلمین منصوری امام جمعه شادگان و سایر اعضاء با محوریت ارائه گزارش عملکرد ادارات و دستگاههای اجرایی ‌، تقدیر از مدیران برتر ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دکتر صالح‌زاده فرماندار شادگان در جلسه شورای اداری شهرستان شادگان با بیان اینکه دولت سیزدهم پای کار برای خدمتگزاری به مردم شهرستان است، اظهار داشت : دور بودن از حاشیه و تمرکز بروی کار باعث شده که اقدامات و پیشرفت های خوبی در شهرستان شده که در گزارش عملکرد ادارات ارائه شد.

صالح زاده با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید تابع قانون و پاسدار رای مردم بود و فضای جامعه را با ایجاد شور و نشاط سیاسی برای افزایش حضور مردم در انتخابات فراهم شود.

فرماندار شادگان با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی با جنگ روانی و تبلیغاتی به دنبال دلسرد کردن مردم برای حضور در انتخابات پیش رو هستند، گفت: مردم باید با وجود تلاش دشمنان برای عزت و سربلندی ایران اسلامی در پای صندوق‌های رای حضور گسترده داشته باشند.

صالح‌زاده در ادامه با بیان اینکه اشتغال و کار فرهنگی اولویت شهرستان است گفت: ایجاد اشتغال و حل مشکل بیکاری از اولویت‌های مهم ادارات شهرستان در سال ۱۴۰۲ است.

فرماندار شادگان ، با تمام توان از کارهای فرهنگی شهرستان حمایت می نمایم ، گفت: دستگاههای فرهنگی با تشکیل جلسات با مبنای کار فرهنگی برای بهره‌گیری از دیدگاه‌های افراد نخبه و صاحب فکر با مدیریت موضوعات فرهنگی شهرستان اقدام نمایند.

فرماندار شادگان افزود : از شهرداری های تابعه شهرستان انتظار می رود که نیم درصد درآمدهای خود را به موقع به کتابخانه های عمومی پرداخت کنند.

صالح زاده تاکید کرد:شهرداران شادگان،خنافره و دارخوین نسبت به ساماندهی ورودی های شهرهای تابعه اقدام نمایند.

وی با اشاره به اهمیت زیارت اربعین حضرت امام حسین (ع) افزود: امیدواریم امسال با اقدامات و برنامه ریزی ادارات جهت برگزاری اربعین امسال در این شهرستان اقداماتی به یاد ماندنی اتفاق بیفتد.

فرماندار شادگان با بیان اینکه همه ما موظف به برگزاری باشکوه مراسم اربعین هستیم، اظهار کرد: از ادارات و دستگاه‌های اجرائی شهرستان انتظار می‌رود همه پای کار باشند و دست بدست هم بدهیم تا برنامه‌ای که امسال برای برگزاری اربعین طراحی شده با لطف و عنایت امام حسین (ع) باشکوه‌تر برگزار شود.

صالح زاده افزود: دستگاه‌های اجرایی و موکب‌های حسینی این شهرستان با عزم جدی برای فراهم کردن امکانات و زیرساختهای لازم به منظور خدمت به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی خواهند کرد.

فرماندار شادگان با بیان اینکه مراسم عزاداری یوم العباس (ع) و روز عاشورای حسینی (ع) در شهرستان از شبکه های سراسری و صداوسیمای مرکز خوزستان بصورت زنده پخش شد، گفت: از صدا و سیمای مرکز خوزستان که مراسم عزاداری را بصورت زنده پوشش دادند ، تشکر و قدردانی می نمایم.

در پایان از شکری رئیس مرکز بهداشت، سکرانی مدیر بندر تجاری،‌ مراونه رئیس اداره برق ، موسوی رئیس بنیاد مسکن،ناصر رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شادگان ، شاوردی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان، حداد پور رئیس اداره آموزش و پرورش شادگان، آلبوبالد معاون پرورشی ، روشن زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان مدیران نمونه شهرستان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

همچنین از تعدادی بانوان فعال در عرصه حجاب و عفاف شادگان به نمایندگی از بانوان شهرستان تقدیر شد.

 

49