فرماندار شادگان: ۴ پروژه آموزشی در هفته دولت افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شادگان، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با محوریت (پروژه مهر) به ریاست دکتر صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، حجت‌الاسلام و المسلمین منصوری امام جمعه شادگان ، حدادپور مدیر آموزش و پرورش شادگان، سعیدی پور مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان و سایر اعضاء در محل سالن جلسات غدیر آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید.

رئیس شورای آموزش و پرورش شادگان از افتتاح چهار پروژه آموزشی در هفته دولت خبر داد و افزود : مدرسه ابتدایی حضرت زهرا (س) ،‌ مدرسه متوسطه اول شهید کاظمی ، مدرسه ابتدایی شهدای کوی جهان آرا و مدرسه ابتدایی شهید عراقی در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره برداری می رسند.

 

صالح زاده ؛ پروژه مهر، یکی از مهم ترین اهداف طرح ملی در نظام و شاکله تعلیم و تربیت برای آغاز سال تحصیلی جدید است و ضرورت دارد از همه ظرفیتهای موجود استفاده و بستر سازی و آمادگی کلی برای آموزش وپرورش و دانش آموزان حاصل شود.

 

فرماندار شادگان ادامه داد : همراهی و همدلی همه مسئولین، ادارات و مردم می تواند زمینه تحقق اهداف بلند مدت نظام تعلیم و تربیت را فراهم کند.

 

وی افزود: خوشبختانه با تمامی مشکلات و مسائل و موانع مالی و اعتباری، نوسازی مدارس استان توانست در ۲ سال اخیر، استانداردسازی و تجهیز مدارس شادگان سرمایه جذب و هزینه کند.

فرماندار شادگان تاکید کرد : تمام دستگاههای اجرایی با آموزش و پرورش برای برگزاری خوب بازگشایی مدارس همکاری کنند و اگر مشکلی هم وجود دارد قبل از سال تحصیلی جدید رفع شود.

 

لازم به ذکر است : در پایان جلسه در راستای ارائه خدمات مطلوب و ارزنده و نقش فعال در امر پیشبرد اهداف والای تعلیم و تربیت از مدیر کل نوسازی مدارس استان خوزستان و شهرستان شادگان با اعطای لوح سپاس از این عزیزان تجلیل بعمل آمد.

 

84