جلسات تخصصی خبرنگاران با مدیران ادارات برگزار می‌شود/ برگزاری تورهای رسانه‌ای در شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان،آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان و دانش آموزان خبرنگار پانا با حضور دکتر صالح زاده فرماندار شادگان ، حجت الاسلام و المسلمین منصوری امام جمعه شهرستان ، محسنی بخشدار خنافره ، حداد پور مدیر آموزش وپرورش شادگان ، روشن زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: حضور خبرنگاران و همراهی آن‌ها در برنامه‌های مختلف شهرستان می‌توان در افزایش سرعت حرکت قطار پیشرفت و توسعه شادگان موثر باشد.

 

وی افزود: بارها در جلسات مختلف اعلام کردم که آمادگی این را داریم تا جلسات تخصصی خبرنگاران با مدیران هر اداره را برگزار کنیم که بتوان به صورت تخصصی به امور مختلف شهرستان و نحوه رفع مشکلات پرداخت.

 

صالح زاده با تقدیر و تشکر از تلاش ها و اقدامات نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ، عنوان کرد: افزایش صادرات در بندر شادگان، افتتاح چند مدرسه در هفته دولت و همچنین افتتاح تصفیه خانه دارخوین که یک طرح ملی است و علاوه بر آن افتتاح اسکله صیادی از جمله مواردی هستند که در دولت سیزدهم در شادگان صورت گرفت.

 

فرماندار شادگان گفت: این آمادگی را داریم تا تورهای رسانه ای در سطح شهرستان برگزار کنیم تا خبرنگاران خود از نزدیک شاهد کارهای انجام شده در مناطق مختلف شادگان باشند.

رئیس شورای اداری شادگان در خصوص ملاک انتخاب مدیران نمونه شهرستان اظهار داشت: انتخاب مدیر نمونه به معنای تایید فعالیت‌های او نیست بلکه این یک نوع سیاست تشویقی و تنبیهی است و با این کار یک رقابت بین مدیران ایجاد می شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحمن منصوری امام جمعه شادگان نیز در این جلسه با اشاره فعالیت های خبرنگاران‌ در شهرستان گفت: تلاش های خبرنگاران در واقع یک تلاش‌های جهادی و تبیینی است.

 

وی افزود: حضور نوجوانان و جوانان شهرستان در عرصه خبرنگاری در واقع یک افتخار بزرگی است که باید تلاش کرد تا این حضور ها پر رنگ تر شود.

 

در پایان این مراسم از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شادگان و دانش آموزان خبرنگار پانا با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

 

58