فرماندار شادگان: استقرار ۱۵ موکب و هیات‌های مذهبی در سه راهی خوردورق و دارخوین برای ارائه خدمات به زائرین اربعین /ادارات و شرکت ها با مواکب همکاری کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان،جلسه هماهنگی پشتیبانی ستاد اربعین حسینی (ع) در در شهرستان به ریاست دکتر صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اظهارداشت: راهپیمایی اربعین حسینی به عنوان نمادی از نمایش اقتدار و عظمت امت اسلامی است.

 

صالح زاده با بیان اینکه مراسم پیاده روی اربعین مقدمه ظهور امام زمان (عج) است، گفت: شهرستان شادگان از جمله مسیرهای مهم و اصلی تردد زائران عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی (ع) است و مواکب و هیات‌های مذهبی‌ این شهرستان همچون سال های گذشته بصورت خودجوش بمنظور ارائه خدمات به زوار اباعبدالله ‌الحسین (ع) در حال آماده سازی برای استقرار در سه راهی خوردورق و دارخوین هستند.

 

فرماندار شادگان تاکید کرد: لازم است تمام ادارات و دستگاههای اجرائی شهرستان با مواکب مستقر در سه راهی خوردورق و دارخوین برای میزبانی هر چه بهتر از زائران اربعین جهت خدمات رسانی به زائرین همکاری لازم را داشته باشند.

 

لازم به ذکر است: همکاری ادارات خدمات رسان با مواکب بصورت مستمر ، برنامه‌ریزی لازم برای تهیه و تدارک زیرساخت‌های مورد نیاز برای مواکب ایام اربعین حسینی جهت ارائه خدمات به زائران و… از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

40