فرماندار شادگان: ادارات در بازگشایی مدارس با آموزش وپرورش همکاری کنند/ ایجاد امید ،شادابی و انگیزه برای دانش آموزان ضروری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شادگان، جلسه ستاد بازگشایی مدارس شهرستان به ریاست دکتر صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین منصوری امام جمعه شادگان، حدادپور مدیر آموزش و پرورش شادگان و سایر اعضاء با محوریت پروژه مهر و به منظور فراهم نمودن زمینه های مناسب بازگشایی مدارس در محل سالن جلسات غدیر آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه اظهار داشت: ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان به منظور آماده سازی مدارس شهرستان جهت شروع سال تحصیلی جدید باید با تمام توان با اداره آموزش و پرورش همکاری لازم را داشته باشند.

 

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شادگان تاکید کرد: شهرداران و بخشداران به منظور ایجاد نشاط، شادابی و با هدف بهسازی فضاهای آموزشی مدارس از قبیل رنگ آمیزی و تجهیز مدارس در سطح شهرها و روستاهای تابعه شهرستان اقدام نمایند.

 

فرماندار شادگان در پایان گفت: تشکیل ستاد بازگشایی مدارس در شهرداری های شادگان، خنافره و دارخوین، نصب علائم ترافیکی و خط کشی، بهسازی فضای سبز اطراف مدارس، تهیه بسته های حمایتی جهت دانش اموزان بی بضاعت، تأکید بر اجرایی شدن مصوبات جلسات شورای آموزش و پرورش و… از مهمترین مصوبات جلسه ستاد بازگشایی مدارس این شهرستان بود.

 

لازم به ذکر است، در ادامه جلسه راهبران آموزشی و تربیتی مدارس شهرستان شادگان نظرات و پیشنهادت خود را در هر چه بهتر اجرا شدن برنامه های آموزش و پرورش در قالب پروژه مهر و بازگشایی مدارس مطرح نمودند.

57