فرماندار شادگان: شگفتانه ای دیگر دولت سیزدهم برای مردم شهرستان شادگان/ تصفیه خانه آب دارخوین در آینده نزدیک افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، امروز چهارشنبه مورخ ۱۹ مهر ماه ،دکتر صالح زاده فرماندار شادگان،‌ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین ادارات از توسعه و تکمیل تصفیه خانه آب دارخوین بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفتند.

 

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان دراین بازدید از افتتاح تصفیه خانه دارخوین در آینده نزدیک با حضور مسئولان کشوری و استانی خبر داد و افزود: برای اجرای پروژه تصفیه خانه دارخوین اعتباری بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

 

صالح زاده با تقدیر و تشکر از پیگیری‌ های نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی جهت تکمیل تصفیه خانه دارخوین ،گفت: این پروژه از سال ۸۶ کلنگ زنی شده و بصورت راکد باقی مانده بود، اما اکنون بحمدلله با پیگیری های انجام شده یک اقدام مهم و بزرگ دیگر از دولت سیزدهم در شهرستان شادگان به سرانجام رسیده است.

 

وی افزود: با بهره‌ برداری از این پروژه شهرهای شادگان،خنافره ، دارخوین و ۱۶۰ روستای تابعه شهرستان از آب شرب با کیفیت و پایدار بهره‌مند خواهند شد.

 

صالح زاده به پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی پروژه تصفیه خانه دارخوین اشاره کرد و افزود: ظرفیت تصفیه خانه دارخوین ۱۳۵۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز است.

 

فرماندار شادگان در پایان خاطر نشان کرد: تصفیه خانه آب دارخوین بصورت آزمایشی وارد مدار شده تا تست های لازم برای افتتاح انجام شود.

 

لازم به ذکر است: در ادامه بازدید مجریان پروژه گزارش فنی از عملیات اجرای این ارائه نمودند.

58