فرماندار شادگان: تحصیل، تهذیب و ورزش اولویت اصلی دانش آموزان باشد/تعداد ۲۸۰ بسته ورزشی در مدارس توزیع شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان،آیین افتتاحیه چهل و یکمین دوره المپیاد درون مدرسه ای یادواره شهدای دانش آموز و مراسم توزیع اقلام ورزشی مدارس شهرستان با حضور دکتر صالح زاده فرماندار شادگان ، حداد پور مدیر آموزش وپرورش شادگان و جمعی از مسئولین، فرهنگیان و دانش آموزان در مجتمع فرهنگی ورزشی ولایت برگزار شد.

 

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این مراسم برابر فرمایشات و تاکید مقام معظم رهبری بر تحصیل، تهذیب و ورزش برای دانش آموزان،اظهار داشت:اجرای المپیاد های ورزشی درون مدرسه را گامی مهم و ارزشمند در شناسایی استعدادهای دانش آموزان و ایجاد انگیزه برای کسب علم و دانش می باشد.

 

فرماندار شادگان با گرامیداشت تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش ،گفت: به همت معاونت تربیت بدنی و سلامت استان تعداد ۲۸۰ بسته ورزشی شامل توپهای فوتسال و والیبال،هندبال ، بسکتبال ، حلقه ورزشی، طناب و… به تناسب جنسیت دانش آموزان توزیع شد.

در ادامه حاضرین در مراسم با سردادن شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر امریکا و با مشت های گره خورده، اقدامات جنایتکارانه بی‌سابقه و وحشی‌گرانه رژیم کودک کش اسرائیل و به شهادت رساندن صدها نفر از مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین محکوم کردند.

تصاویر مرتبط:

 

 

45