فرماندار شادگان: ۲۷۴ واحد مسکونی از مجموع ۷۰۰ واحد مسکن در مراحل پایانی ساخت است/با کاهش نقاط حادثه خیز اقدامی جهت کاهش تصادفات و سوانح رانندگی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ، جلسه شورای هماهنگی ترافیک و شورای مسکن شهرستان به ریاست دکتر صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور سایر اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دکتر صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه ،اظهار داشت: اغلب تصادفات در نقاط حادثه خیز رخ می دهد و رفع آن ها می تواند نقش موثری در کاهش تصادفات دارد.

صالح زاده تاکید کرد: با توجه به شناسایی نقاط حادثه خیز لازم است ادارات مربوطه با برنامه ریزی قبل از پایان سال نسبت به اصلاح و حذف این نقاط اقدام نمایند.

صالح زاده با اشاره به روند احداث ۷۰۰ واحد مسکونی در شهرستان اشاره کرد و گفت: از مجموع ۷۰۰ واحد مسکونی شهر شادگان، تعداد ۲۷۴ واحد مسکونی در حال ساخت است و مابقی واحدها در مرحله طی نمودن فرایند تکمیل پرونده وصدور پروانه ساخت می باشند.

فرماندار شادگان همچنین با اشاره به اجرای طرح ملی نهضت مسکن ، افزود: پروژه نهضت ملی مسکن شهرستان در حال پیگیری است که پس از تایید تعداد طبقات و مساحت واحدها و تهیه نقشه ها نحوه روند ثبت نام واحدهای مسکونی اطلاع رسانی خواهد شد.

تصاویر مرتبط:

 

51