فرماندار شادگان : گام بزرگ دولت انقلابی در راستای افتتاح پروژه های عمرانی نیمه تمام

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید انتظامی شهرستان شادگان با حضور فرماندار شادگان، امام جمعه شهرستان ، جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان و هیئت همراه ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شادگان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان،مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلام ،مسئولین ادارات و دستگاهها ، شیوخ و سران عشایر و سایر اقشار مختلف مردم ولایتمدار شادگان در محل سالن فرهنگسرای ملافاضل سکرانی برگزار شد.

فرماندار شادگان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حرکت خودجوش مردم شهرستان شادگان در اعلام انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در شب گذشته ، اظهار داشت: با دعوت شیوخ ، سران عشایر و طوایف ولایتمدار شادگان و لبیک جوانان غیرتمند شهرستان در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین حماسه ای بزرگ را آفریدند.

رئیس شورای تامین شادگان با بیان اینکه با اقدامات بسیار خوب فراجای شهرستان تیراندازی نسبت به قبل بسیار کاهش پیدا کرده است، افزود: شیوخ و بزرگان عشایر نیز در کنار مجموعه شورای تامین شهرستان با اجرای برنامه های مختلف با محوریت نه به تیراندازی در مضیف ها در مقابله با پدیده شوم تیراندازی در مراسمات عروسی و فاتحه خوانی گام های موثری در سطح جامعه برداشتند.

فرماندار شادگان بیان کرد: با توجه به اینکه شیوخ و بزرگان در مضیف ها خیلی از موضوعات قبل از اینکه به حوزه قضایی برسد مشکلات را حل و فصل می کنند که انتظار می رود در راستای امنیت پایدار از جایگاه مهم بزرگان و سران عشایر بیشتر استفاده شود.

جمال صالح زاده به ظرفیت های شهرستان در زمینه های مختلف اشاره کرد و افزود: موضوعات اقتصادی شهرستان شادگان نیاز به یک همت جمعی دارد که قطعاً فراجا می‌توان نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت اقتصادی ایفا کنند و در همین راستا حوزه بندر تجاری به میزان ۸۰ درصدی صادرات رشد داشته و با هماهنگی و حمایت شورای تامین شهرستان رقه‌ های امید بین تجار و فعالان اقتصادی شهرستان فراهم شده است.

فرماندار شادگان از افتتاح تصفیه خانه آب دارخوین و اسکله صیادی خور بوخضیر با حضور وزرای نیرو و جهاد کشاورزی در آینده نزدیک خبر داد و افزود: تلاش های دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی ، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شادگان و شورای تامین شهرستان در رفع مشکلات شهرستان و به ثمر رساندن پروژه های عمرانی و… بسیار ارزشمند است و بصورت ویژه تشکر و قدردانی می نمایم.

وی به افتتاح و بهره برداری از ۱۰ مدرسه در مهرماه با اشاره کرد و گفت: ۱۲ مدرسه دیگر تا قبل از پایان سالجاری افتتاح خواهد شد و امیدواریم به لحاظ مدرسه سازی در شهرستان به یک خودکفایی خواهیم رسید که کمترین مشکلات برای تحصیلات دانش آموزان خواهیم داشت.

رئیس شورای تامین شادگان در ادامه از زحمات و تلاشهای فرمانده پیشین انتظامی شهرستان شادگان تقدیر و تشکر کرد و افزود: سرهنگ اسکندر جماشیانی در مدت مسئولیت فرمانده انتظامی شادگان و همراهی با شورای تامین و اتخاذ تدبیر در تصمیم در ایجاد امنیت پایدار در شهرستان اقدامات بسیار ارزشمندی داشته است.

فرماندار شادگان همچنین با تبریک انتصاب سرهنگ موسوی به عنوان سرپرست فرماندهی جدید انتظامی شادگان ، گفت: از سرهنگ سید قاسم موسوی خواست در موضوع مقابله با پدیده شوم تیراندازی که مهمترین دغدغه شهروندان و شیوخ و بزرگان عزیز است انتظار داریم با برنامه ریزی مناسب این پدیده شوم ریشه کن شود.

شایان ذکر است: در این آئین از زحمات اسکندر سرهنگ جماشیانی فرمانده پیشین انتظامی شهرستان شادگان تقدیر شد و سرهنگ سید قاسم موسوی به عنوان سرپرست جدید فرماندهی انتظامی شادگان معرفی شد.

 

129