🔻به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار ؛ از پرستاران و کادر درمان بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، بمناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار ،مراسم جشن روز پرستار و تجلیل از کادر درمان و پرستاران با حضور صالح زاده فرماندار شادگان،منصوری امام جمعه شادگان، شبیبی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شادگان، محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان، طاهری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات و حوزه سلامت در محل سالن اجتماعات بیمارستان شهید معرفی زاده برگزار شد.

 

جمال صالح زاده فرماندار شادگان در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار، اظهار داشت:پرستاران به برکت از حضرت زینب (س) نقش مهمی در توسعه سلامت دارند و بدون تردید این تلاش‌ها در نزد خداوند متعال از اجر والایی برخوردار است.

 

رئیس شورای سلامت شادگان با بیان اینکه مردم همواره قدردان تلاش های کادر درمان و به ویژه قشر زحمتکش پرستاری هستند، گفت: به روح بلند همه شهدا به ویژه مدافعان سلامت درود می‌فرستیم که در زمان شیوع کرونا با ایثار و از خود گذشتگی جان خود را برای سلامت جامعه جانفشانی کردند.

 

رئیس شورای اداری شادگان همچنین با تقدیر و تشکر از اهتمام نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی آبادان برای توسعه خدمات بهداشت و درمان شهرستان ،گفت:از دانشگاه علوم پزشکی آبادان انتظار می رود در راستای تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی شبکه بهداشت و درمان نگاه ویژه ای داشته باشند که با بهره برداری این پروژه ها منشا خدمات خوبی برای شهرستان باشد.

 

فرماندار شادگان بیان کرد:با مدیریت منسجم دکتر طاهری مدیر شبکه شبکه بهداشت و درمان شادگان و همراهی پرسنل توانستند رضایت نسبی برای شهروندان بوجود آورند.

 

صالح زاده ،گفت: اقدامات بنیاد علوی در سطح شهرستان شادگان بویژه در حوزه بهداشت و درمان بسیار با اهمیت و ارزشمند است که صمیمانه از این نهاد تقدیر و تشکر می نمایم.

 

در پایان این مراسم از پرستاران و کادر درمان بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان با اهدای هدایای و لوح سپاس تجلیل و قدر دانی شد.

 

46