فرماندار شادگان : کاهش آمار معلولین در جامعه نیازمند تقویت فعالیت های فرهنگی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، صالح زاده فرماندار شادگان با معین رئیس اداره بهزیستی شهرستان و انجمن معلولین با محوریت گرامیداشت هفته جهانی معلولین و بررسی مشکلات آنان در محل فرمانداری دیدار وگفتگو نمود.

 

فرماندار شادگان در این دیدار با تاکید بر لزوم رفع مشکلات جامعه معلولین شهرستان ،گفت: دستگاههای متولی نسبت به ایجاد فرصت های شغلی ،مهارت آموزی و مهیا کردن فضایی جهت تردد این عزیزان در ادارات ، بانک ها و اماکن عمومی اقدام شود تا با آرامش به زندگی و فعالیت های روزمره خود ادامه دهند.

 

صالح زاده با بیان اینکه اداره بهزیستی با استفاده از ظرفیت دستگاههای متولی در کاهش آمار معلولین ورود جدی داشته باشد، گفت:جهت آسیب شناسی وکاهش آمار معلولین نیازمند فعالیت فرهنگی در سطح شهرستان دارد که در همین راستا لازم است بهزیستی با استفاده از ظرفیت فرمانداری، دفتر امام جمعه شهرستان، حوزه علمیه ، تبلیغات ،شبکه بهداشت ،ارشاد و دانشگاهها و سایر ادارات مرتبط اقدام نمایید.

 

فرماندار شادگان در ادامه ضمن استماع مشکلات جامعه معلولین شهرستان در خصوص اجرای برنامه های گرامیداشت هفته جهانی معلولین و رفع مشکلات مطرح شده حمایت و اعلام آمادگی کرد.

 

 

43