دیدار فرماندار شادگان و مدیر آموزش و پرورش با فرمانده ناحیه بسیج شهرستان به مناسبت ۵ آذر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ، همزمان با گرامیداشت هفته بسیج امروز یکشنبه مورخ ۵ آذر ماه ۱۴۰۲ ، جمال صالح زاده فرماندار شادگان، امیر حداد پور مدیر آموزش و پرورش شادگان، مسئول بسیج فرهنگیان، فرماندهان بسیج دانش آموزی، با سرهنگ فرحانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان در محل سپاه ناحیه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

 

جمال صالح زاده فرماندار شادگان در این دیدار ضمن ضمن تبریک و گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، به بیان دستاوردها و جایگاه بسیج پرداخت و افزود: امنیت و عزت کنونی مرهون ایثارگری و رشادتهای جوانان بسیجی و شهدا می باشد.

 

فرماندار شادگان ادامه داد: بسیج به عنوان یک شجره طیبه با استفاده از ظرفیت مردم در بسیاری از امور راهگشا و همراه با مجموعه اجرایی شهرستان در جهت خدمت رسانی به مردم و اعتلا و توسعه شهرستان گام برداشته است.

 

صالح زاده افزود: امیدواریم بتوانیم بسیجی وار در میدان خدمت به مردم عمل کنیم و موجبات رضایت خلق و خالق را حاصل نماییم.

 

سرهنگ فرحانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان نیز درادامه ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: تعامل خوب دو نهاد آموزش و پرورش و ناحیه مقاومت بسیج شادگان در بحث تبیین مسائل اخلاقی و تقویت بعد ایمانی دانش آموزان بخشی از ماموریت ناحیه مقاومت بسیج دانست.

 

سرهنگ فرحانی تصریح کرد: روحیه بسیجی باید سرلوحه همه امور دانش آموزان و فرهنگیان قرار گیرد امیدواریم رسالت خود را در جهت کادر سازی و تربیت نیروهای جوان انقلابی در بین دانش آموزان به خوبی انجام دهیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان از دو قشر تاثیرگذار بسیج فرهنگیان و دانش آموزای یاد کرد و گفت: بسیج فرهنگیان و دانش آموزی دو قشر تاثیرگذار در ترویج فرهنگ تفکر بسیجی و خدمات نظام به انقلاب هستند.

امیر حداد پور مدیر آموزش و پرورش شادگان نیز در این دیدار صمیمانه ضمن تبریک هفته بسیج و قدردانی از زحمات سرهنگ فرحانی، بر تعامل بیشتر با ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در راستای پیشبرد برنامه های مشترک تاکید کرد و اظهار داشت: در بحث مسائل فرهنگی و تربیتی نهاد آموزش و پرورش و ناحیه مقاومت بسیج می توانند در بحث تقویت بنیان خانواده و ارزش گذاری به نسل نوجوان و جوان گام های ارزنده ای بردارند.

 

مدیر آموزش وپرورش شهرستان شادگان به هم افزایی و همکاری بین دو نهاد در تبیین و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در محیط های آموزش مدارس تاکید کرد.

 

در پایان فرماندار شادگان و مدیر آموزش وپرورش با اهدای لوح تقدیر از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شادگان، مسئولان بسیج فرهنگیان، بسیج دانش آموزی تجلیل به عمل آمد.

 

 

78