دیدار رئیس اداره سواد آموزی شهرستان با فرماندار شادگان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ، عسکراوی رئیس اداره سواد آموزی شهرستان و هیئت همراه با صالح زاده فرماندار شادگان با محوریت بررسی وضعیت سوادآموزی ، هماهنگی بیشتر ادارات برای ارتقاء سطح سواد آموزی و اجرای برنامه های گرامیداشت ۷ دی ماه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی در محل فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.

 

جمال صالح زاده فرماندار شادگان ضمن استماع گزارشی از وضعیت عملکرد اداره سواد آموزی شهرستان ، اظهار داشت: ادارات و دهیاران در مورد تشویق و ترغیب کم‌سوادان و بی‌سوادان جهت شرکت در کلاسهای سواد آموزی برای ارتقاء سطح سواد آموزی اهتمام ویژه داشته باشند.

 

فرماندار شادگان همچنین بر ضرورت فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی و ترویج سواد آموزی برای افزایش سواد آموزی در سطح شهرها و روستاهای شهرستان تاکید کرد و افزود: ادارات می بایست از کلیه ظرفیت های خود در جذب افراد بیسواد و معرفی آنان به اداره سواد آموزی استفاده نمایند.

 

صالح زاده با اشاره به اهمیت سوادآموزی در جامعه گفت: لازم است ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در اجرای برنامه انسداد بی سوادی در شهرستان با آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی همکاری کنند.

 

در ادامه جلسه جعفر عسکراوی رئیس اداره سواد آموزی شادگان گزارشی از فعالیت های سواد آموزی صورت گرفته در شهرستان ارائه نمود.

66