تشکیل جلسه پیگیری پروژه های آبرسانی شهرستان شادگان با حضور مسئولان استانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ، جلسه پیگیری پروژه های آبرسانی شهرستان به ریاست جمال صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور سلطانی نماینده دفتر فنی استانداری خوزستان ، قلمباز معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان و هیئت همراه،برفر و دویده نمایندگان شرکت آب وفاضلاب خوزستان و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.

 

جمال صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه با اشاره به مصوبات سفر استاندار محترم به شهرستان و تاکید ایشان بر پیگیری تا اجرایی شدن مصوبات، اظهار داشت: معضلات موجود بین سازمان آب و برق و شرکت آب و فاضلاب خوزستان در خصوص تاسیسات آبرسانی بوزی و گرگر مطرح و با همکاری بین دستگاهی حل و رفع شد.

 

فرماندار شادگان در ادامه از شرکت آب و فاضلاب استان خواست نسبت به ابلاغ اجرای عملیات ترمیم مخزن تاسیسات بوزی به پیمانکار مربوطه در اسرع وقت تمهیدات لازم را انجام دهند و در خصوص احداث مخزن جدید پیمانکار را مکلف به تسریع در تکمیل پروژه نمایند.

 

صالح زاده همچنین به مشکل تامین آب شرب روستاهای که از تاسیسات آبرسانی گرگر تامین می شود اشاره کرد و گفت: شرکت آب و فاضلاب خوزستان نسبت به انجام مطالعات و برآورد مورد نیاز تاسیسات گرگر اقدام و با تامین اعتبارات لازم مشکل آب آن منطقه بصورت اساسی رفع شود.

 

 

67