رضا جمالی بعنوان سرپرست اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس شادگان معارفه شد/ تامین تجهیزات سرمایشی در برخی مدارس شهرستان در اولویت نوسازی مدارس باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، جلسه معارفه سرپرست نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس شهرستان شادگان با حضور جمال صالح زاده فرماندار شادگان، بابک ممبینی معاونت اجرایی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان خوزستان و حداد پور رئیس اداره آموزش و پرورش شادگان در محل فرمانداری برگزار شد.

 

صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه بر تسریع در روند تکمیل پروژه های نوسازی مدارس شهرستان تاکید کرد و گفت : امیدواریم با تامین اعتبارات مورد نیاز در آینده نزدیک ۲۴ کلاس درس جدید به فضاهای آموزشی آموزش و پرورش شهرستان اضافه شود.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه تامین تجهیزات سرمایشی در برخی مدارس شهرستان در اولویت نوسازی مدارس باشد، گفت: برخی از مدارس شهرستان با مشکل کمبود وسایل سرمایشی مواجه هستند و از اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان انتظار می رود قبل از فرا رسیدن فصل گرما این مشکل برطرف گردد.

 

فرماندار شادگان در ادامه از زحمات و تلاشهای بهزاد جعفر زاده رئیس پیشین اداره نوسازی مدارس شهرستان تقدیر و تشکر نمود و ضمن آرزوی موفقیت برای رضا جمالی سرپرست اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس شهرستان شادگان ، انتصاب وی را تبریک گفت.

تصاویر مرتبط:

126