مشارکت حداکثری مردم در انتخابات توطئه های دشمنان را نقش برآب می کند.

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات توطئه های دشمنان را نقش برآب می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ،سرپرست فرمانداری شادگان با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مشارکت گسترده مردم در انتخابات توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ˈعبدالزهرا سنواتیˈ روزدوشنبه در جلسه شورای اداری شادگان برحفظ بی طرفی مسوولین ادارت و نهادهای دولتی در برگزاری انتخابات تاکید کرد و افزود: نهادها وادارات با فرمانداری برای برگزاری انتخابات همکاری لازم را داشته باشند.

وی با گرامی داشت دهه مبارک فجر بر برگزاری هرچه با شکوهتر برنامه های ویژه این ایام تاکید کردوگفت: برگزاری با شکوه برنامه های دهه فجر وظیفه و رسالت انقلابی همگان است.

سنواتی افزود: همه ارگانهای متولی به اجرای برنامه های مناسبتی در ایام ا… دهه فجر بپردازند زیرا یکی از مهمترین اقداماتی است که موجب زنده نگاه داشتن و احیای اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی ایران می شود.

امام جمعه شادگان نیز گفت: ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ بزرگترین انقلاب قرن به رهبری امام خمینی(ره)، پشتیبانی مردم و خون پاک شهداء به پیروزی رسید، انقلابی که بساط شاهنشاهی زیر سلطه استکبار جهانی و دشمنان اسلام را برچید.

حجت الاسلام سید ˈمجید شرفیˈ افزود: پیروزی انقلاب ایران آنقدر برای آمریکا و اسرائیل سخت و غیرقابل تحمل بود که دراین ۳۴ سال هیچگاه از دشمنی و توطئه علیه ملت و کشور ایران دست بر نداشت.

ˈعبدالله تمیمیˈنماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه از تشکیل هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا متشکل از سه نماینده استان خبر داد.

وی اظهار داشت: وی هدف از تشکیل این هیات را نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی که برعهده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد

.

تمیمی افزود: نمایندگان مردم شهرستان های شادگان، شوش و رامهرمز سه نماینده انتخاب شده مجلس برای هیات نظارت بر انتخابات استان خوزستان هستند.

 

1764