فرماندار شادگان خبر داد: ۱۵ واحد مسکونی در شادگان تحویل مددجویان بهزیستی شد/ بهره‌برداری از ۴۱ طرح اشتغالزایی برای مددجویان بهزیستی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان،همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر ، مراسم افتتاحیه مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی، طرح اشتغالزایی و مرکز روانشناختی در شهرستان با حضور صالح زاده فرماندار شادگان ، کریمیان مدیرکل بهزیستی استان خوزستان ، نصیری بخشدار دارخوین ، معین رئیس بهزیستی شادگان و جمعی از مسئولین ادارات و دستگاهها بصورت نمادین در بخش دارخوین برگزار شد.

 

جمال صالح زاده فرماندار شادگان در آیین بهره‌برداری از این واحدهای مسکونی گفت: برای این واحدهای مسکونی ۵۴ میلبارد ریال تسهیلات مقاوم سازی از بنیاد مسکن و وام بلاعوض تامین شد.

 

فرماندار شادگان با اشاره به بهره‌برداری از ۴۱ طرح اشتغالزایی در این شهرستان گفت: این طرح‌ها با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال در بخش خصوصی بهره‌برداری شد و زمینه اشتغال برای ۵۵ نفر را فراهم کرد.

 

صالح زاده ادامه داد: خانه‌دار شدن مددجویان بهزیستی از اهداف مهم این نهاد حمایتی است و در سال‌های اخیر تلاش زیادی در این زمینه صورت گرفته است.

 

وی افزود: واحدهای مسکونی مذکور از محل تسهیلات بنیاد مسکن و بلاعوض سازمان بهزیستی ساخته شدند.

 

23