سه طرح بهداشت و درمان در بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان بهره‌ برداری شد

همزمان با ششمین روز از دهه فجر سه طرح بهداشت ودرمان با اعتباری بالغ بر ۱۳۳ میلیارد ریال در شادگان بهره ‌برداری شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، مراسم افتتاح سه طرح بهداشتی در بیمارستان شهید معرفی‌زاده شادگان با حضور محمدی معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و داروی کشور، منصوری امام جمعه شادگان ، موسوی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شادگان،محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان، ،دکتر طاهری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از مسئولین برگزار شد.

 

معاون وزیر بهداشت سه‌ شنبه در آیین بهره‌برداری از این پروژه‌ها گفت: در مجموع هدف از افتتاح پروژه‌های جدید در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان افزایش سطح دسترسی مردم به خدمات سلامت و تسهیل این دسترسی بود و دستگاه‌ سی‌تی اسکن از جدیدترین دستگاه‌های است که وارد کشور شده و در نهایت در خدمت مردم شریف شهرستان قرار می‌گیرد.

 

وی افزود: بخش سی‌تی اسکن شادگان در زمینی به مساحت ۹۵ متر مربع و ۵۸ میلیارد ریال اعتبار تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

 

محمدی گفت: همچنین راه‌اندازی و تجهیز بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان این شهرستان با ظرفیت چهار تخت با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال در ۸۰ مترمربع محقق شد.

 

معاون وزیر بهداشت و درمان گفت: ساختمان جدید داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان شهید معرفی‌زاده شادگان با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در ۲۵۰ متر مربع بهره‌برداری شد.

 

35