فرماندار شادگان خبر داد: فعالیت دفتر نمایندگی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان به اداره مستقل ارتقاء یافت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، جلسه تکریم و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان به ریاست صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور دکتر وثوقیان معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت ومنابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان و هیئت همراه و سایر اعضاء در محل اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان برگزار شد.

 

جمال صالح زاده فرماندار شادگان در این جلسه با اشاره به فعالیت منابع طبیعی شهرستان در سطح دفتر نمایندگی راه اندازی شده است، اظهار داشت: منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان از سال ۹۹ در اداره محیط زیست بصورت دفتر نمایندگی مستقر شده بود با توجه به ضرورت پیگیری موضوعات مرتبط با منابع طبیعی و حفظ اراضی ملی شهرستان فعالیت این دفتر در سطح اداره مستقل ارتقاء یافت.

 

فرماندار شادگان تاکید کرد: باتوجه به ضرورت پیگیری موضوعات مرتبط با منابع طبیعی شهرستان از اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری انتظار می رود در زمینه تقویت امکانات و تجهیزات اداره ، تامین نیروی انسانی و… مورد توجه قرار گیرد.

 

فرماندار شادگان در پایان از زحمات و تلاشهای توکلی رئیس پیشین اداره منابع طبیعی شهرستان تقدیر و تشکر نمود و ضمن آرزوی موفقیت برای جعفر البوغبیش به عنوان رئیس جدید این اداره ، انتصاب وی را تبریک گفت.

 

 

29